Reklam Alanı
Reklam Alanı
Spor 607 1

En İyi Android Futbol Oyunları

Cep telefonları oyun deneyimi bakımından artık neredeyse bilgisayarlar kadar efektif ve göze hitap eden bir yere sahip. Futbol oyunları meraklıları da doğal olarak bu gelişimden yararlanıyor. Sizler için derlediğimiz en iyi android futbol oyunları listesinde; birbirinden farklı özelliklere sahip ilgi çekici oyunlar yer alıyor.

Online Soccer Manager

Hem online hem de offline oynanış alternatifleri bulunan Online Soccer Manager detaylarla boğuşmadan futbol menajerliği yapmak isteyen oyunculara hitap ediyor. Sade ve basit bir oynanışa sahip olan oyun Türkçe dil desteği ile de oynanabiliyor. 2009 yılında çıkan ve sürekli gelişen Online Soccer Manager için en iyi android futbol oyunları arasında diyebiliriz.

Football Manager Handheld

Meşhur Football Manager serisinin mobil versiyonu olan Football Manager Handheld de markette en çok indirilen oyunlar arasında. 2018 itibariyle Türkiye Liginin de içinde bulunduğu oyun oynanış açısından son derece ayrıntılı. Bilgisayar sürümünde olduğu gibi gözlemci ağı oluşturulabilen ve uzun transfer pazarlıklarına sahne olan oyun yönetim oyunları kategorisinin zirvesinde en iyi android futbol oyunları arasında bulunuyor.

Football Chairman

Menajerlik oyunları ile yetinmeyip, kulübün her köşesinde rol sahibi olmak isteyenlerin oyunu. Football Chairman kurgu bir ülkenin en alt liginde başlayan uzun bir macera vaat ederken oyuncuya bilet fiyatlarından, stadyum kapasitesine ve hatta stadyumda izin verilecek ticari aktivitelere kadar müdahale imkanı tanıyor.

Online Kafa Topu

Multiplayer ve Singleplayer opsiyonları bulunan Online Kafa Topu ile tüm dünyadan on binlerce oyuncuyu aynı anda aktif görebilmek mümkün. Oyuncu sayısı açısından en iyi android futbol oyunları listesinde bulunmayı hak eden oyunda 1 VS 1 basit ve eğlenceli oyun deneyimi tadılabiliyor.

New Star Soccer

Hali hazırda büyük bir hayran kitlesi olan New Star Soccer; Android versiyonu ile de keyif vermeyi sürdürüyor. Seçilen ülkenin en alt liginde futbola başlayan 16 yaşındaki bir çaylağı canlandırdığımız oyunda lig, kupa, uluslararası turnuvalar ve hatta milli takıma kadar tüm detaylar düşünülmüş. Antrenmanlarla yeteneği, yatırımlarla ekonomisini geliştirebildiğimiz oyuncumuz seneler geçtikçe dünya devi kulüplere yükselip kaptanlık seviyesini dahi görebiliyor.

Türkiye’de En Çok Oynanan Futbol Oyunları İçeriğini İncelemek İçin Tıklayınız

“En İyi Android Futbol Oyunları” üzerine 1 yorum

  1. Bahadır dedi ki:

    Online kafa topu daha eğlenceli. Hele birde arkadaşınız ile oynuyorsanız tadından yenmiyor. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir