Reklam Alanı
Reklam Alanı
101 okey plus çip hilesi
Teknoloji&İnternet 6.077 0

101 Okey Plus Çip Hilesi

101 okey plus oyunu facebook ile ortaya çıkmasının ardından mobil uygulaması oluşturulan ve popülarite kazanan bir oyundur. Her oyunda olduğu gibi 101 okey plus çip hilesi de en çok aranan hilelerdendir. Ancak internette çip hilesi konusunda büyük bir bilgi yanlışlıkları bulunmaktadır. Hatta bununla da kalınmayıp hile apk’si adı altında birçok casus yazılım bulunmaktadır. Bu casus yazılımlar sayesinde kötü niyetli kişiler facebook hesaplarınızı ele geçirebilir, telefonda bulunan kişisel bilgilerinize ulaşabilir, medya dosyalarınızı ele geçirebilir ve sizlere şantaj yapabilir. Eğer risk olmadan çip kazanmak istiyorsanız pepsi açma halkalarında bulunan şifreler sayesinde 25000 çip kazanmak mümkün lakin bu hak mobil uygulama da günlük bir defa PC uygulamasında ise günlük beş defaya mahsus olmak üzere sunulmaktadır.

101 Okey Plus Çip Hilesi İndirirken Zararlı Yazılımlara Kanmayın

Facebook, uygulamayı geliştirdikçe 101 okey plus çip hilesi yapmaya izin vermemeye başlamıştır. Oldukça yüksek seviyelere getirilen uygulama güvenliği sayesinde hile uygulamaları devre dışı kalmaya başlamıştır. Bu sebeple internette bulunan birçok hile uygulaması da casus yazılım içermektedir. Ancak oyunun yapay zekasını küçük bir işlemle yanıltarak çip kazanmanız mümkün olacaktır. 3 kişi aynı masada oyuna girerek birkaç oyun içerisinde küçük bir hile sayesinde kolayca çip kazanabilirsiniz.

101 Okey Plus Çip Hilesi- Yapay Zekayı Yanıltın

Yapay zekayı yanıltarak 101 okey plus çip hilesi yapmak için oyun masasına 3 arkadaş girmeniz gerekecektir. Oyunun ise eşli olarak açılması gerekmektedir 3 arkadaş bir masa oluşturarak pusuda beklemeniz doğru olacaktır. Dördüncü kişi oyuna girdiğindeyse dördüncü kişinin karşısında bulunan arkadaşınız kötü oynayarak bilhassa işler taşlar atarak masaya giren kişinin kaybetmesini sağlayacaktır. Bu sayede 3 arkadaş olarak 2 kişi çipler kazanırken 1 arkadaşınız ise o anlık feragat edecektir. Daha sonra dönüşümlü olarak kaybedecek kişiyi değiştirdiğiniz takdirde ise herkes çip kazanmış olacaktır. Ancak oyunun yapay zekasını yanıltırken oyundan ban yememeye dikkat etmeniz gerekecektir. Oyundan ban yememek içinse aynı masada sürekli oynamamanız gerekmektedir. Sürekli farklı masalarda oynayarak oyunun yapay zekasının oklarını üzerinize çevirmesini engellemeniz sağlıklı olacaktır.

Candy Crush Saga Altın Hilesi Kurulumu ile ilgili yazımızı okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir