Reklam Alanı
Reklam Alanı
çanak okey hilesi
Teknoloji&İnternet 2.054 0

Çanak Okey Hilesi Ücretsiz ML Kazanma

Teknolojinin her geçen gün geliştiği çağımızda masa oyunlarını bilgisayardan ya da telefonlardan oynamak artık zor değil. Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Facebook üzerinden oynanan Çanak Okey oyunu, artık mobil telefonlar üzerinden de oynanabildiği için her yerde karşımıza çıkabilmektedir. Hemen her oyunda karşımıza çıkabildiği gibi bu oyunu da aralıksız oynamak sanıldığı kadar kolay değil. Çipi biten ancak oyuna devam etme isteği bitmeyen oyuncular için çip satın almak, arkadaşlarından ya da diğer oyunculardan çip istemek ve belki de en kötüsü beklemek zorunda kalmak seçenekler arasında bulunsa da farklı Çanak Okey hilesi yöntemleri de bulunmaktadır.

Pepsi Çanak Okey Hilesi

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan Pepsi kampanyasında, kutu Pepsi ürünlerinin kapaklarının altında Çanak Okey oyuncuları için 25.000 çip hediyeli şifreler bulunmaktadır. Bir pazarlama stratejisi olarak başarılı diyebileceğimiz bu yöntemi kullanmak sınırlandırılmış olmakla beraber oyuncuların ürün satın almaları zorunluluğu da doğmaktadır. Ücretsiz çip kodu arayan oyuncuların sayısı her geçen gün artmakla beraber, bunun için büyük kolaylık sağlayan program da bulunmaktadır. Kurulumu basit olan bu Çanak Okey hilesi programı, oyunculara kod üretmekte ve oyuncuları bu kodları kullanarak herhangi bir ürün satın alımı olmaksızın çip sahibi olabilmektedir. Oyuncular bu hileyi hem kendileri için hem de arkadaşları için kullanabilme avantajına da sahip olmaktadır, böylece arkadaşlarıyla internet üzerinden Çanak Okey oynamak isterlerse yetersiz çip sahibi olmak artık engel teşkil etmemektedir.

çanak okey hilesi 2018

Chip ve Level Programı ile Çanak Okey Hilesi

Oyuncuların kullanabileceği daha kapsamlı bir hile programı da bulunmaktadır. Bu program ile çip kazanma, level atlama ve hediyeleri ücretsiz açma imkanına sahip olmak mümkündür, ancak bu programı oyuncuların kullanması bir defayla sınırlandırılmaktadır ve hile tek bir hesapta işe yaramaktadır. Hileyi tamamladıktan sonra programın silinmesinde hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Bilgisayar üzerinden hile başarıyla yapıldıktan sonra mobil telefon ya da tablet üzerinden açılan hesaplarda, hile ile kazanılan çiplerde kayıp yaşanmamaktadır. Bu Çanak Okey hilesi ile 1.000.000 ML kazanmak ve son seviyeye kadar level atlamak mümkündür. Uygulaması basit olan bu hile için program kurulumu herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: 101 Okey Plus Chip Hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir