Reklam Alanı
Reklam Alanı
Clash of Kings hilesi
Teknoloji&İnternet 470 0

Clash Of Kings Hilesi

Clash of Kings, telefon ve tablet üzerinden oynanabilen strateji oyunlarından biridir. Son dönemlerde oldukça popüler olan oyuncu sayısını her geçen gün arttıran strateji oyunlarının arasında listede kolaylıkla üst sıralarda yerini almayı başarmıştır. Dünyanın her köşesinden katılımcıların olduğu bu oyun da diğer strateji oyunları gibi bazı temel görevlerin tamamlanması sonucunda ilerlemektedir. Altın ve asker toplama, saldırı yapma ve gelebilecek saldırılara karşı kaleler inşa edip güçlendirme döngüsüyle oyunla level atlanmaktadır. Her strateji oyunu gibi başlarda hızlı ilerleyen oyunda bir süre sonra level atlamak gittikçe güçleşmektedir. Bu nedenle çoğu oyuncu kullanabilecekleri  Clash of Kings hilesi aramaktadır.

Clash of Kings’te Altın Satın Almak Güvenli mi?

   Elde edilen altın sayısının ilerlemeyi kolaylaştırdığı bu oyunda isteyen oyuncular para karşılığında altın satın alabilmektedir. Tüm dünyadan katılımcıların olduğu bu oyunda güçlü hesapların alınıp satılmaları da mümkündür. Yurtdışından pek çok oyuncunun, özellikle uzak doğu ülkelerindeki oyuncuların ise karakterlerini hızla güçlendirmek için oyun içi satın almalar yaptıkları bilinmektedir. Ancak yaklaşık 2 yıl önce gerçekleşen bir olay sonucunda bunun o kadar da güvenli olmadığı anlaşılmıştır. Kullanıcı hesaplarının ve kart bilgilerinin bulunduğu site, sistemdeki bir açıktan faydalanan kişilerce ele geçirilmiş olup sitenin gerekli güvenlik önlemleri için yatırım yapmadığı açığa çıkmıştır. Bu da daha çok kullanıcının Clash of Kings hilesi aramalarına sebep olmuştur.

Clash of Kings hilesi

Uygulama ile Clash of Kings Hilesi

   Güçlü grafik ve etkili ses efektleri sayesinde kısa sürede bağımlılık yapan bu oyunda altın hilesi yapılabilecek bir hile programı bulunmaktadır. Oyunun hile programlarına karşı önlem almaması da bu programın yüzde yüz etkili olmasını sağlamaktadır. Asker yetiştirmek, kaleleri kurmak ve güçlendirmek, gelen saldırıların etkilerini gidermek için oyunda yüksek miktarda altın sahibi olunması gerekmektedir. Bu Clash of Kings hilesi Apk programı ile oyun hileli moda yüklenmekte ve para artık sıkıntı olmamaktadır. Orijinal dosya boyutuyla hileli mod boyutu arasında çok az bir fark olması da telefonunuzu zorlamaması açısından önemlidir. Kolaylıkla indirip kuracağınız bu hileli mod ile oyunda dilediğiniz gibi ilerlemeniz mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  MOBİLE LEGENDS BANG BANG MOD HİLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir