Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haber 857 4

E-Devlet’ten 1800’lere Kadar Soy Takibi Yapılabiliyor

Bugün hizmete açılan Üst – Alt Soy Sorgulama Hizmeti E-Devlet’in yoğunluktan dolayı kilitlenmesine neden oldu. Kimlik numarası ve şifre ile giriş yapan vatandaşlar 200 yıla kadar geriye dönük soy araştırması yapabiliyor. An itibariyle yoğunluk nedeniyle yavaş bir şekilde hizmetini sürdüren sitede kullanıcılar sıraya alınmakta. Sabırlı bir şekilde bekleyişini sürdüren vatandaşlar ise bu hizmetten sorunsuz bir şekilde yararlanabilmekteler.

E-devlet alt ve üst soy sorgulama ekranına gitmek için tıklayınız.

“E-Devlet’ten 1800’lere Kadar Soy Takibi Yapılabiliyor” üzerine 4 yorum

 1. Ender Ak dedi ki:

  harika bir uygulama olmuş benim kendi araştırmalarım ile daha önce soy ağacınımı oluşturmuştum insan geçmişini tarihini merak ediyor ama bu kadar kapsamlı bir geçmişi soy ağacı sistemini e devletin sağlaması çol güzel olmuş hemen inceleyeceğim teşekkürler bilgi için

 2. Alican Kırmızı dedi ki:

  Gerçekten e devlete teşekkür ederim.Çok iyi bir uygulama olmuş.Kimin soyundan veya atalarımızı öğrenmemiz gerçek den çok iyi oldu.

 3. Serpil Döne dedi ki:

  Sonunda beklediğim hizmet geldi. Önceden mahkemeye falan başvurmak gerekiyordu şimdi e devletten direk sorgulayabiliyoruz alt ve üst soylarımızı. Şuan büyük bir yogunluk var gerçi girilmiyor ama ilk fırsatta inceleyin derim belki bir ünlünün soyundan geliyorsunuzdur.

 4. Nurş Kaymakçı dedi ki:

  Hızlıca girip bakmak istedim fakat biz geç kalmışız malesef… adamlar site çöktü diye soy ağacını kaldırmışlar biran önce düzelsin artık bizde merak ediyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir