Reklam Alanı
Reklam Alanı
en iyi android uygulamalar
Teknoloji&İnternet 584 4

En İyi Android Uygulamalar – Hayatı Kolaylaştıran Programlar!

Günlük hayatta elimizden düşürmediğimiz cep telefonları ve tabletleri etkin olarak kullanabiliyor muyuz? Adını dahi duymadığımız yüzlerce uygulama yaşamımızı kolaylaştırabilecek özelliklere sahip. En iyi android uygulamalar ve işlevsel programları sizler için derledil:

Aftership

Dealextreme, Aliexpress gibi online platformlardan alışveriş yapan kullanıcıların dostu. Satın alınan ürünlerin takip numaraları ile ürünün aşamalarını izlemeye yarayan Aftership android kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran uygulamalardan.

Ampere

ampere

Tüm telefonlar tarafından desteklenmese de oldukça kullanışlı bir uygulama. Şarj olan cihaza gelen amperin ölçümünü yapan uygulama şarj cihazını test etmek isteyen kullanıcıların dostu.

Perch

En iyi android uygulamaları arasında sayılabilecek olan Perch ile android cihazlar ya da bilgisayarların web tarayıcıları aracılığıyla webcam cihazlarınızı güvenlik kamerası olarak kullanabiliyorsunuz. Evin 7/24 kesintisiz izlenmesine yarayan programda, hareket tespiti ile bildirimle uyarılma opsiyonu da mevcut.

Clearfocus

Zaman yönetiminden müzdarip olanların dostu. Zaman ayıramadığınız işleriniz, sorumluluklarınız için asistanınız olabilecek Clearfocus kullanışlı android uygulamaları arasında.

Wallet

Harcamalarını kontrol altında tutmak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan. “Hiçbir şey almadım, bu kadar para nereye gidiyor?” diyorsanız Wallet’ı deneyin. Uygulama ile yaptığınız küçük harcamaları not ederek haftalık ya da aylık takip sistemi oluşturulabiliyor.

Camscanner

Hayatı kolaylaştıran uygulamalardan biri. Cep telefonlarının kamerası ile tahtada, defter ya da kitaplardaki metinleri pdf formatına dönüştürmeye yarayan Camscanner en iyi android uygulamaları listesinde öne çıkanlardan.

Days Left

“Sayılı gün çabuk geçer” uygulaması. Hevesle beklediğiniz bir tarihi ya da unutmak istemediğiniz önemli bir günü belirttiğinizde sizin için geri sayım yapan program.

Myfitnesspal

Diyetine sadık kalmak isteyenlerin asistanı. Günlük kalori ihtiyacının belirlenmesi ve tüketilen kalorinin kontrolüne yarayan uygulamaya  öğünlerinizi ekleyerek ihtiyacınızı ve tüketiminizi görebiliyorsunuz. Aynı zamanda barkod okuyucu ile ürünlerin değerlerini de tespit eden Myfitnesspal alanındaki en iyi uygulamalardan biri.

Movledge

Sinema meraklılarının telefonlarında bulundurması gereken uygulamalardan. IMDB bünyesindeki yapımları listeleyen Movledge ile seyretmiş olduğunuz yapımları işaretlerken, bu kategorilere göre film önerisi de isteyebiliyorsunuz.

Morning Routine Alarm

En iyi android uygulamalar listesindeki en dikkat çekici program diyebiliriz. Oldukça inatçı bir yapıya sahip olan Morning Routine Alarm uyandığınızdan emin olmadan susmuyor, ertelenmeyi de kabul etmiyor. Onu ikna etmeden yatağa dönme şansınız yok!

En İyi Andorid Spor Oyunları İçeriğini İncelediniz Mi?

“En İyi Android Uygulamalar – Hayatı Kolaylaştıran Programlar!” üzerine 4 yorum

  1. Ela Alıkgöz dedi ki:

    En iyi android uygulamalari faydali olmus ama iphone versiyonunu da bekliyoruz lutfen!

  2. hakkı sönmez dedi ki:

    gerçekten en iyi android uygulamaları olmuş özellikle sabah uyanmak için alarm iyi olmuş. Ayrıca geri gün sayımı gayet iyi ben denedim askerde acayip işe yarıyor. Bence listedeki tüm programları indirim derim,

  3. Hakan dedi ki:

    Wallet ve Camscanner ağırlık olarak kullanıyorum. Okulda sürekli belge işleri ile uğraştığım için Camscanner uygulaması hayat kurtarıcı oluyor. Birde benim gibi her ay sonunda “nere gitti la bu maaş” diyen birisiyseniz Wallet uygulamasını öneririm. 🙂 En azından neye ne kadar para verdiğimi ve ne kadar harcadığımı bu sayede görebiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir