Reklam Alanı
Reklam Alanı
Spor 86 0

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman Devri Resmen Sona Erdi

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ile yolların ayrıldığı duyurusu resmi site tarafından da onaylandı. Bir süredir başkan Ali Koç tarafından ima edilen ve yabancı isimlere yönelindiği bilinen antrenör konusu da bu şekilde kesinlik kazanmış oldu. Kamuoyunda, Fenerbahçe Futbol Şubesinin başına geçeceği tahmin edilen isimse, Philip Cocu olarak öngörülüyor.

 

Yapılan açıklamada:

 

“Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik.

Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık.Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman’a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim.

Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir.

Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı”
İfadeleri kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir