Reklam Alanı
Reklam Alanı
game of sultans hile
Teknoloji&İnternet 7.882 0

GAME OF SULTANS HİLESİ

Hem Android hem de iOS platformlarına uyumlu, Muhteşem Sultan olarak da bilinen bir simülasyon oyunu olan Game of Sultans, son zamanlarda akıllı telefonu olan hemen herkesin favori oyunlarından biri haline geldi. Oyunda para, hasat, yeniçeri toplamak, fetihler yapıp topraklarınızı genişletmek, hareminizdeki cariyelerin sayısını arttırarak şehzadeler doğurmalarını sağlamak ve şehzadelerinizi büyütüp evlendirmek, vezirlerinizin yeteneklerini geliştirerek devlet gücünüzü arttırmak gibi çeşitli ve eğlenceli görevleri tamamlamanız istenmektedir. Oyunda ilerleme kaydetmek çok zor değil, oyun sırasında yapılması gereken günlük görevlerin dışında da hareket edilebildiği için Game of Sultans kısa zamanda pek çok kişinin elinden bırakamadığı bir oyun olma sıfatına sahip olmaktadır.

Oyuncuların büyük keyif aldığı bu oyunda en zorlu kısımlardan biri tabii ki elmas toplamak. İhtiyacı olan oyuncular için Game of Sultans hilesi yapmak aslında o kadar da zor değil. Bunun için farklı yollar bulunmaktadır.

game of sultans hile

Game of Sultans Hilesi Yöntemleri

Oyun sırasında kazandığınız para, hasat ve yeniçerilerin karşılayamadığı itemleri elmaslarla almanız gerekmektedir. Ancak elmasları satın almak istemeyenler için hileler de mevcuttur. Game of Sultans hilesi kolayca yapabilmek için üç farklı yol denenmektedir; hesap bağlama ile elmas hilesi, hediye kodu yöntemi ve davet yöntemi. Bu üç hile de neredeyse zaman almamaktadır.

Game of Sultans Hilesi Nasıl Uygulanır

Oyuncuların uygulayabileceği Game of Sultans hilesi yöntemlerinden biri de hesap bağlamaktır. Bu yöntem altın ve elmasın yanında kostüm gibi farklı ödüller de kazandıracaktır. Oyuncu profiline girildikten sonra hesap seçeneğinden Facebook ve Google hesaplarını bağlamak bu hile için ilk adımdır, ardından hesap ikonuna tıklayarak ödül alınabilmektedir.

Bir diğer Game of Sultans hilesi ise hediye kodu yöntemidir. Oyuncu profili açıldıktan sonra Ayarlar’a gidilir ve Hediye Kodu’na tıklanır. Daha sonra yapılması gereken işlem ise açılan kutucuğa zsj2018 yazmaktır.

Davet yöntemiyle elmas kazanmak için ise Bonus ikonuna tıklayarak yapılmaktadır. Arkadaşları oyuna davet ederek ya da edilen davetleri kabul ederek elmas kazanmak mümkündür. Facebook üzerinden yapılan paylaşımın ardından oyunu yükleyen arkadaşlarınıza kodunuzu göndererek kabul et kısmında vereceğiniz kodu girmelerini istemeniz gerekmektedir. Bu yöntemle kodu veren de alan da hediye kazanmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir: 101 Okey Plus Chip Hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir