Reklam Alanı
Reklam Alanı
Lords Mobile hilesi
Teknoloji&İnternet 1.562 0

Lords Mobile Hilesi- Kesin ve Kolay Yöntem

Lords Mobile, son zamanlarda daha çok oyuncu kitlesine sahip olan RPG, rol yapma oyunlarından biridir. Strateji oyunları seven hemen her oyuncu bu oyunun da kısa sürede bağımlısı olmaktadır. Oyunun temelinde kahraman toplama, eğitme, birlik kurma, saldırı yapma ve hakimiyet alanını genişletme gibi görevler bulunmaktadır. İttifak kurarak toplu ilerlemenin de mümkün olduğu bu oyun dünyanın her yerinden oyuncuların katılımıyla geniş bir ağa sahiptir. Oyunda hızlı ilerleme kaydetmek ve saldırılar sonucu alınan zararları minimuma indirmek isteyen oyucular ise güvenle kullanabilecekleri Lords Mobile hilesi aramaktadır.

Lords Mobile Oyun Özellikleri Nelerdir

   Oyun, gerçek zamanlı oynanan bir strateji oyunudur. Birbirinden fantastik karakterlerin ve güçlü grafiklerle yaratılmış egzotik diyarların hikayesinde oyunculara bir kahraman olma fırsatı sunulmaktadır. Dünyanın her bölgesinden oyuncuların kaynaşabildikleri bir altyapıya sahiptir. Oyunda karakter toplayarak el güçlendirme ve stratejik planlar kurarak saldırı yapma imkanı da bulunmaktadır. İttifaklar ile birden fazla oyuncunun birleşerek diğer topluluklara saldırmaları da mümkündür. Savaş tutsaklarının alınabileceği, diğer diyarların krallarının öldürülebileceği, fantastik ve tehlikeli canavarlarla anlaşmalar yapılabileceği bu oyunun 3D grafikleri ile başka bir dünyaya çekilmek mümkün. Her strateji oyununda olduğu gibi bu oyunda da ilerlemeler görevlerin tamamlanmasına ve sahip olunan altın miktarına bağlıdır. Başta hızla seviye atlanan oyun, ilerleme kaydettikçe daha çok altına sahip olunmasını gerektirmektedir. Altın toplamak için yapılması gereken görevleri beklemek istemeyenler oyuncular ise Lords Mobile hilesi ile hızla yol kat edebilmektedir.

Lords Mobile hilesi

Hileli Uygulama ile Engel Tanımayan Oyuncular

    Lords Mobile hilesi, telefona oyunun hileli versiyonunun kurulumuyla yapılmaktadır. Apk dosyasını indirdikten sonra dosya içindeki uygulamanın kurulumu yapılır ve daha sonra dosya içindeki ek klasör Android/Obb dizinine eklenir. Bu işlemler sonrası oyuna eğer istenirse daha önceki hesap bilgileri ile giriş yapılır ve en son bırakılan yerden oyuna devam edilir. Bu hileli versiyona sahip oyuncular oyunda daha hızlı ilerleme kaydetmektedir. İlerlemeler sayesinde düşman imparatorluklarının yıkılması da kolaylaşmaktadır. Yapılan son güncellemeler sayesinde sadece altın hilesi değil birden fazla hile de mevcut hale gelmiştir. Ordu gelişimi ve üretim hızlarını da bu hileyle arttırmak mümkündür.

İlginizi Çekebilir: Mobıle Legends Etkinlik Modu Hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir