Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sinema&TV 283 0

Nisan Ayında Vizyona Girecek Yerli Filmler – Nisan’da Sinemada Neler İzleyeceğiz?

Nisan ayında vizyona girecek yerli filmler ağırlıklı olarak komedi türünde karşımıza çıkıyor.

6 Nisanda Vizyona Girecek Filmler

 

Dua Et Kardeşiz

Komedi türündeki filmin yönetmeni Hamza Yaman. Ayhan Taş, Başak Akbay, Murat Ercanlı’nın yer aldığı filmde, varlıklı bir ailenin arazilerinden hukuksuz biçimde yol geçirilmek istenmesi üzerine ailenin küçük oğlu Ömer, bu durumu ortaya çıkarmak için uğraşacaktır.

 

Eyvah Karım

Raşit Çelikezer’in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmde Asuman Dabak, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Sadi Celil Cengiz oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Sosyetik ve zengin bir çiftin hikâyesinin konu edildiği filmde ve sosyetik bir çiftin hikâyesi anlatılıyor.

Karımı Gördünüz Mü?

Yönetmen koltuğunda Bülent Pelit’in yer aldığı filmin oyuncu kadrosu da evlere şenlik. Peker Açıkalın, Ivana Sert ve Nuri Alço’nun yer aldığı filmde, zengin bir iş adamı olan Hakkı ve karısının başından geçen olaylar konu ediliyor.

Kızım ve Ben

Gerçek bir hikayeden uyarlanan polisiye, dram türündeki filmin yönetmeni Murat Gürvardar. Oyuncular arasında Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Gizem Hatipoğlu yer alıyor.

Hayalindeki mesleği yapan ve özel harekat polisi olan Doruk, sorunlu bir evlilik yapmış ve görevinin zorluklarıyla mücadele ederken kızını da tek başına büyütmektedir. Bir gün evi terk eden karısının geri dönmesiyle hayatı alt üst olacaktır.

13 Nisanda Vizyona Girecek Filmler

Oflu Hoca Trakya’da

Oflu Hoca yine macera peşinde. Doğanspor başkanı olan Oflu Hoca genç yetenek Hayati’nin transfer işlemlerini gerçekleştirmek üzere Lüleburgaz’a gider. Hikayeye Oflu Hoca’ya çok benzeyen bir başka karakter Haspi’nin dâhil olmasıyla işler iyice karışır. Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan tarafından yönetilen filmde Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin yer alıyor.

Eğreti Gelin Ladik

Dram türündeki filmin yönetmen koltuğunda Zaim ve Deniz Güvenç birlikte oturuyor. Yeşim Salkım’ın başrolünde yer aldığı filmin diğer oyuncuları arasında Sevinç Meşe, Özgür Bacaksız, Merve Aslan gibi oyuncular yer alıyor.

Arada

Albüm çıkarma hayalinde olan ve İstanbul’da yaşayan Ozan eski bir müzisyen olan babasıyla yaşadığı tartışma sonrasında kızı arkadaşıyla birlikte İstanbul’u terk ederek yurtdışına gitmeye karar verir. Filmin oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Büşra Develi, Eriş Akman gibi isimler yer alıyor.

20 Nisanda Vizyona Girecek Filmler

Cici Babam

Kadrosunda Mahir İpek, Derya Alabora, Onur Buldu gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmeni ise Meltem Bozoflu.

Şanlıurfalı bir ailenin İsveçli gurbetçi gelinleriyle başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

 

Horoz Bayram

Mustafa Diyar Demirsoy’u yönetmen koltuğunda gördüğümüz komedi türündeki filmin oyuncuları arasında Abdullah Aslan, Sahra Zeyni, Hüseyin Taş yer alıyor.

İşleri bir türlü rast gitmeyen Bayram, soluğu sihirbaz arkadaşının yanında alır. Arkadaşının kendisini bir horoza çevirmesi halinde alacaklılarından kurtulacağını düşünmektedir.

Sandık

  1. Mücahit Pehlivan’ın yönettiği film, Nisan ayında vizyona girecek yerli filmlerlistesinde korku, gerilim türündeki tek film durumunda.

Oyuncuları arasında Celal Bıyıklı, Adnan Tunalı, Çağlar Ozan Aksu  gibi oyuncuların yer aldığı filmde bir köyde yaşanan ilginç olaylar anlatılıyor. Genetiği değiştirilmiş sülüklerin istila ettiği bir köyde yaşanan olaylara köye dışarından gelen bir grup arkadaşın da dâhil olmasıyla işler tam bir kaosa döner.

27 Nisanda Vizyona Girecek Filmler

Ev Kira Semt Bizim

Doğup büyüdükleri mahallelerine zenginlerin rağbet etmesi nedeniyle kiraların artması ve herkesin taşınmaya başlaması ile harekete geçen bir grup arkadaşın başlarından geçen komik olayların anlatıldığı filmin yönetmenliğini Mustafa Kenan Aybastı yapıyor. Ahmet Bilgin, Arda Kavaklıoğlu, Aydan Burhan filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Film, Nisan ayında vizyona girecek yerli filmler listesinin son sırasında yer alıyor.

2017’nin En İyi Filmleri – 2017’nin Hatırlanacak Yapımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir