Reklam Alanı
Reklam Alanı
Okey Plus çip hilesi
Teknoloji&İnternet 6.316 0

Okey Plus Chip Hilesi- Ücretsiz Chip Kazanma

Kültürümüzün en sevilen oyunlarından biri olan okeyi artık dilediğimiz her yerde, gelişen teknoloji sayesinde bilgisayar, tablet ve telefon gibi teknolojik aletlerle ve internet aracılığıyla oynamak mümkündür. Facebook’un en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olması ve oyun özelliğinin bulunması aracılığıyla zaman ve mekan sınırlandırmalarından bağımsız olarak canımızın istediği her an okey oynayabilme şansına sahip olmaktayız. En sevilen oyunlardan biri olan Okey Plusın ne yazık ki kendi içinde bazı sınırlandırmalar bulundurmaktadır. Çip sayısı yeterli gelmediğinde oyuna devam edemeyen oyuncular farklı yöntemler aramakta ve Okey Plus çip hilesi uygulamaya başlamaktadır. Uygulaması sanıldığı kadar zor olmayan hile yöntemiyle çipi azaldığı ya da bittiği için oyuna devam edemeyen oyuncular artık günlük çiplerini beklemek zorunda değiller. Okey Plus çip hilesi ile okey heyecanına kaldıkları yerden devam edebilen oyucular arasında bu hileyi kullananların sayısı hiç de az değildir.

 

Okey Plus Çip Hilesi Kullanılmazsa

Pek çok oyun gibi Okey Plus da kendi içinde bazı sınırlandırmalara sahip. Oyuncuların oyuna giriş yaptıktan sonra oyunu kazanmadıkları her elde çip sayıları düşmekte ve bu oyuncular bu durumdan kurtulmanın farklı taktiksel yollarını aramaktadır. İlk çözüm olarak akla oyunu kapatıp bir sonraki gün açtıklarında gelen günlük çiplerle oyuna devam etmek gelse de, beklemek istemeyen oyuncular yıldırma taktiklerine de başvurabilmektedir. Hamle yapmak için kısıtlı zaman sahibi olunan bu oyunda çipleri bitmek üzere olan bazı oyuncular rakip oyunculara hamle yapmaları gereken süre zarfında arkadaşlığı göndererek dikkat dağıtma gibi oyunu kazanma hileleri yaparken, Okey Plus Facebook sayfasını beğenerek belirli aralıklarla paylaşılan linklerle çip toplama yöntemine de başvurabilmektedir. Okey Plus çip hilesi ise bu tür yöntemlerle oyuncuları yormayacak kadar basit bir uygulamadır.

Okey Plus çip hilesi

Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır

Bilindiği gibi Pepsi kapaklarının altında oyuncuların kullanabildiği 25.000 çip hediyeli kodlar bulunmaktadır. Kod toplamak için ürün satın alımı yapmak istemeyen oyuncular için ise bu Okey Plus çip hilesi programı, sistemdeki açıktan yararlanarak kullanıcılarına kod üretmektedir. Program kullanıcılarından herhangi bir kişisel bilgi ya da hesap bilgisi istemediği için de kullanması tamamen güvenlidir. Oyuncuların tek yapması gereken programı indirip çalıştırmak ve verilen kodları girerek kazandıkları çiplerin keyfini çıkarmak olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: 101 Okey Plus Chip Hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir