Reklam Alanı
Reklam Alanı
sikkecoin kazanma
Teknoloji&İnternet 838 3

Sikke Coin Nedir? Ücretsiz Sİkke Coin Kazanma

Sikke coin Türkiye’de geliştirilen birkaç coinden biri olmakla birlikte çalışma sistemi ve hedefleri incelendiğinde en başarılı olabilecek coinlerden biridir. Sikke coin blockhain altyapsı ile çalışan bir platformdur. Sikke platformu şuanda deneme sürecinde olmakla birlikte uygulama platformunun resmi para birimi SİKKE(SKK)’dir.

sikkecoin

Sikke Coin Kazanma

Sikke coin kazanmak için siteye üye olmak gerekmektedir. Sikke platformuna üye olmak için tıklayın.

Sikke coin toplamda 100.000.000 tane üretilecek olup 3.000.000 sikke coin ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

Sikke coin kazanmak için siteden referans link alabilir, siteden aldığınız referans linkini arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Sikke coin’in şu anda değeri 0.5 TL olmakla birlikte referansınızla siteye üye olan herkes için size 10 sikke verilecektir. Ayrıca sikke coin 1 Nisan tarihinden itibaren satışa sunulacaktır. Sizin referansınız ile üye olan üyeler sikke coin satın aldığında aldıkları coinlerin %5 i kadar size hediye coin verilecektir. Sitenin çalışma prensibinde bulunan sistemi suistimal eden üyelerin hesapları bloke edileceğini unutmayalım.

Sikke coin kazanmak için sikke platformuna üye olduktan sonra üst tarafta bulunan bedava sikke butonunu kullanabilirsiniz. Linki burdan alıp arkadaşlarınıza iletebilirsiniz. Ayrıca bu bölümden ödüllü görevleri yaparak sikke coin kazanabilirsiniz.

Ayrıca yine bu bölüm ile sosyal medya hesaplarınız ile paylaşım yaparak sikke coin kazanabilirsiniz.

Forumlarda veya bloggerda sikke coin ile ilgili paylaşım yaparak ücretsiz coin kazanabilirsiniz. Sisteme üye olmanın size herhangi bir zararı olmayacağı gibi ileride değer kazanırsa ileride ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

“Sikke Coin Nedir? Ücretsiz Sİkke Coin Kazanma” üzerine 3 yorum

  1. Sevil Aydın dedi ki:

    Bir türkün yapması hoşuma gitti aklıma direk Osmanlı geldi acaba başarılı olabilir mi? Coinlerin sonu ne olacak bilinmiyor ama bizimde ufaktan piyasaya girmemiz lazım gibi. Bu arada üye oldum ref. ile haberiniz olsun.

  2. Emirhan Cancan dedi ki:

    Türklerinde kendine ait bir kripto parası olması iyi oldu. Biraz gec kalmış olsakta sikke coin başarılı işler çıkarabilecek gibi duruyo. Bence ada olsa Sikke coin alın bi kenarda dursun ilerde yukselebilir

  3. Koin Amca dedi ki:

    Riske giriyorum 1000 tane sikke alacam. Bedava sikke kazanma ile 200 civarı kazandım. Yabakarım yada zenginim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir