Reklam Alanı
Reklam Alanı
telefona ikinci whatsapp kurma
Teknoloji&İnternet 81 0

Telefona İkinci Whatsapp Kurma- Kolay Yöntem

Akıllı telefona sahip hemen herkesin en çok kullandığı program olan Whatsapp, günümüzde iletişim aracı olarak vazgeçilmezlerimizden biri oldu. Dünya çapında en çok kullanılan programlardan biri olma unvanına sahip olan bu program ile yer ve zaman kısıtlamasından bağımsız olarak herkesle iletişim kurabilmek artık bizim elimizde. Özellikle iş dünyasındaki çoğu kişinin hem iş hem de yakın çevresi için farklı hatlar kullandığı bu dönemde aynı telefonda iki farklı Whatsapp kurma işleminin artık kolay bir yolu var. Kullanışlılık açısından tartışılmaz olan bu özelliği etkinleştirmenin birden fazla yolu bulunmakta.

telefona ikinci whatsapp kurma

Telefona Misafir Kullanıcı Yöntemi ile İkinci Whatsapp Kurmak

  Telefona ikinci Whatsapp kurma için bu yöntemi kullanacak olanların telefonlarının Android işletim sistemine sahip olmaları gerekmektedir. Android cihazında yeni bir misafir hattı açarak uygulanabilecek bu yöntem her cihazda etkin olmayabilir. Misafir hesabını farklı bir mail adresiyle eşleştirmekle ikinci adıma geçilebilir. Farklı bir mail adresi aracılığıyla kurulan misafir kullanıcı hesabıyla Google Play üzerinden misafir hesaba Whatsapp yüklenebilir. Kurulumdan sonra Whatsapp etkin olmadan önce bir telefon numarası isteyecektir. Eğer aynı telefonda çift hat kullanmıyorsanız başka telefonda kullandığınız numaranızı sisteme kaydedebilirsiniz. Gelen doğrulama kodunu girdikten sonra program aktif olacaktır. Bu işlemlerden sonra telefonunuzdaki kullanıcı hesabını değiştirerek Whatsapp hesapları arasında geçiş yapabilirsiniz.

PTT Messenger – Yerli Whatsapp’ta Hangi Özellikler Olacak?

Parallel Space Uygulaması ile Telefona İkinci Whatsapp Kurmak

Parallel Space de telefona ikinci whatsapp kurma için uygulanabilecek yöntemlerden biridir. Parallel Space’in sadece Whatsapp için değil diğer mesajlaşma ve sosyal medya hesapları için de kullanışlı bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bu uygulama ücretsiz olup uygulamayı etkin bir şekilde kullanmanız için telefonunuzda yeterli alan olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Parallel Space üzerinden açılacak ikinci Whatsapp hesabı ile ilk hesap arasında geçiş yapmak bir önceki işleme göre daha kolaydır. Whatsapp programı yanında dilerseniz uygulamanın Facebook, Insgtagram gibi sosyal medyalarda ikinci hesap açma özelliğini de kullanabilirsiniz. Instagram’ın hesap eklem özelliği sayesinde buna gerek duyulmayabilir ancak Instagram’ın da kendi içindeki yedek hesap sayısının sınırlı olduğu da bir gerçektir.

İlginizi Çekebilir: Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir