Reklam Alanı
Reklam Alanı
travian altın hilesi
Teknoloji&İnternet 1.188 3

Travian Altın Hilesi ve Oyunla İlgili Taktikler

 Web Tabanlı bir browser oyunu olan Travian altın hilesi ve gümüş kazanma yöntemleri gibi konularda yeni önlemlerle adil bir oyun ortamı sağlamaya çalışıyor. Tasarımı, taktikleri ve detayları ile her geçen gün yenilenen, gelişen bir yapıya sahip. Uzun yıllardır varlığını sürdüren ve 30’dan fazla ülkede on binlerce takipçiye sahip olan Travian detaylı yapısıyla varlığını uzun bir süre daha sürdürecek gibi görünüyor. Normal hızda sunucular, 2X ve 3X oyunlar ve turnuvalara ev sahipliği yapan oyunda kullanıcılar temel üç ırk arasından seçim yaparak kayıt olabiliyor.

Travian Hileleri

Köy kurup ordu geliştirerek savaşılan oyunda para desteği ile daha başarılı olmak mümkün. Bu durum oyuncuları Travian altın hilesi ve gümüş kazanma yöntemleri üzerinde araştırmalara sevk ederken oyun yetkilileri de bu gibi girişimleri engellemek için yeni önlemlerle güncellemelere imza atıyor.

Travian Altın Hilesi Var Mı?

Oyunun internet aleminde boy gösterdiği günden itibaren Travian altın hilesi ve Travian hileleri oyuncular tarafından sıklıkla aranan ifadeler olurken güncel altın kazanma yöntemleri arasında en önemli seçeneğin; oyuncu davet etmek olduğu anlaşılıyor. Roma, Cermen ya da Galya kabilelerinden bir tanesinin seçilmesiyle giriş yapılan oyunda kullanıcılar davet ettikleri oyuncunun ikinci köyü kurması ile beraber 50 altın ödüle sahip olabiliyor. Geçtiğimiz yıllarda davet edilen oyuncunun herhangi bir server’da kayıt olup ikinci köyünü kurması ödül için yeterliydi. Ancak Travian yöneticileri bu promosyonun suistimal edilmemesi için davet edilen oyuncunun da davet eden kişi ile aynı server’da oynaması zorunluluğunu getirdi.

Aynı köyde ikinci bir hesap açmanın multi hesap kullanımı nedeniyle yasak olması da Travian altın hilesi arayışında olan oyuncular için umut kırıcı gelişmelerden biri olarak görülüyor.

Travian Gümüş Hilesi Yasal Değil

Travian oyuncuları arasında geçmiş dönemlerde duyulan hile yöntemlerinden bir başkası ise server’lardaki ticari amaçlı hesaplar oldu. Oyun sisteminde yer alan açık arttırma ile satılan ürünlere yüksek teklifler verilmesi oyun yöneticilerinin dikkatini çekerken açık arttırma hakkında da düzenlemeler yapıldı.

Travian hileleri ve oyun kurallarına aykırı yöntemlerden bir başkası olan defans askeri satın alma işlemleri de oyuna para veren ve adil bir şekilde oynamayı isteyen çok sayıda kullanıcının tepkisini çekiyor.

Her server’da anlamsız hesap isimleri ile açılan yüzlerce köyün, ödeme yapan oyunculara savunma desteği sağlamak amacıyla kurulduğu ve geniş bir bot sistemiyle idare edildiği tahmin ediliyor. Oyun yönetimi ise Travian altın hilesi ve benzer kötü amaçlı girişimlere karşı yeni önlemler ve güncellemeleri sürdürürken Travian altın hilesi 2018 yılında da bazı oyuncuların arayışlarının merkezinde olacak gibi görünüyor.

Benzer Makaleleri İncelemek İçin Tıklayınız

“Travian Altın Hilesi ve Oyunla İlgili Taktikler” üzerine 3 yorum

  1. Neslihan Temur dedi ki:

    google travian hilesi yasal mı? diye aratanlar var. Arkadaşlar herhangi bir oyun için hilerilerin hepsi yasaktır. Sadece travian için değil bu yasak. Bir çok kişinin hakkını yiyorsunuz hile yapmadan oynamanızı tavsiye ediyorum. Zaten yetkililer en kısa sürede yakalıyor kaçışınız yok.

  2. Rauf Yıldız dedi ki:

    travian altın hilesi diye birşey kalmadı bence. Onlarca yöntem denendi ama ergeç farkettiler ve travian altın hilesini engellediler.

  3. Fethi Kalkan dedi ki:

    Travian altın hilesi 3x serverlarda geçerli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir