Reklam Alanı
Reklam Alanı
Zynga Poker hilesi
Teknoloji&İnternet 224 0

Zynga Poker Chip Hilesi- Kolay Yöntem

2007’den beri popülerliğini arttıran Zynga Poker oyunu, milyonlarca oyuncusu sayesinde popülerliği elden bırakmıyor. Oynaması oldukça eğlenceli olan bu oyunun başında saatlerce durabilmek mümkündür. Bu oyunu aralıksız oynamak isteyen oyuncuların ise bazen yetersiz chip olmaları önlerinde engel olmaktadır. Bir şans oyunu olan Zynga Poker’de oyunun kaybedilmesiyle hızla düşen chip miktarına karşı Zynga Poker chip hilesi arayan pek çok oyuncu da bulunmaktadır. Peki, böyle birhile mümkün müdür, nasıl yapılır?

Satış Yapan Siteler Güvenilir mi?

   Zynga Poker chip hilesi arayan oyuncuların karşısına pek çok seçenek çıkmaktadır. Oyunun kendi içerisinde chip satın alma seçeneği bulunmakla beraber bu chipleri daha ucuza hatta hiç ödeme yapmadan satın almak isteyen pek çok oyuncu da vardır. Bu ihtiyaç ne yazık ki daha ucuza chip sattığını iddia eden pek çok dolandırıcı sitenin de önünü açmıştır. Bu sitelere güvenip daha fazla miktarda chipi daha ucuza satın alacağını düşünen oyuncular kart bilgilerinin çalınması riskiyle karşı karşıya gelmektedir. Bu nedenle oyuncuların bu sitelere güvenmemeleri gerektiğinin hatırlatılmasında fayda vardır.

Zynga Poker Chip Hilesi Programları

Zynga Poker chip hilesi yapabilmek için yardımcı bir program kullanılabilir. İndirmesi ücretsiz olan bu programı uygulaması biraz zahmetli olsa da tamamen ücretsizdir ve kullanıcıların hesap bilgileri ve kuart bilgileri istenmediği için son derece güvenilirdir. Programın mantığının çözülmesi için gerekli olan tek şey zamandır. Bu hileyi yapmak için gerekli olan Cheat Engine’dır. Cheat Engine programının son sürümünün indirildiğinden emin olunması gerekmektedir. Programın kullanımı başta biraz karmaşık gelebilir ancak internette bunun detaylı anlatımını bulabileceğiniz pek çok video ve resimli örnekler bulunmaktadır. Basitçe programın işleyişi değişmesini istediğiniz değerin bulunması sağladıktan sonra o değeri istediğiniz kadar arttırma ya da düşürme mantığına dayanmaktadır.

Zynga Poker hilesi

Programın etki edebilmesi için oyunda bir miktar paranızın olması gerekmektedir. Program değiştirilecek alan üzerinde etki etmeden önce tam bir değer saptaması yapmalısınız. Bu nedenle paranızla önce ufak da olsa harcama yapmanız gerekecektir. Bazı uygulamalarda değiştirilecek alanın program tarafından saptanması çok kolayken bazılarında biraz zaman alabilmektedir. Bu nedenle bu programı paranız tam olarak bitmeden açıp kullanmanızda fayda vardır.

İlginizi Çekebilir: Okey Plus Chip Hilesi- Ücretsiz Chip Kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir